Strādājam jūsu labā kopš 2008. gada

Kopš 2008. gada mēs esam veiksmīgi nodrošinājuši augstas kvalitātes pārvadājumu pakalpojumus, sniedzot saviem klientiem augstākās profesionālitātes, tehnoloģiskās inovācijas un bezgalīgas uzticības viņu vajadzībām kombināciju.

AVECTOR - Image content

Hronoloģija AVECTOR

2008-2011

Mēs izpildām visus pasūtījumus, ko vien saņemam, bet visbiežāk tie ir būvniecības atkritumu izvešana.

2012

Pirmā darbinieka nolīgšana, strādājam divatā ar asistenti, pirmais klients (interjera salons) piesakās pastāvīgiem pakalpojumiem.

2013

Otrās mašīnas iegāde un tās 3 mēnešu ilgs pašrocīgs remonts, lai to varētu izmantot. Mašīna salūza, un dzinēja nomaiņa ar remontu izmaksāja 1700 EUR, kas mums bija milziga summa. Busiņa un piekabes noma pasūtījumu izpildei.

2014

Trešās automašīnas iegāde konfiscēto automašīnu izsolē, liels pasūtījums degvielas uzpildes staciju tīklam STATOIL Latvijā un Lietuvā, šī pasūtījuma izpildei mēs strādājām 36 stundas bez pārtraukuma.

2015

Tiek nopirkta ceturtā mašīna, joprojām pats izrakstu rēķinus, rakstu atskaites, e-pastus, veicu aprēķinus, pieņemu darbiniekus un remontēju mašīnas.

2016

Pirmā dispečera pieņemšana darbā, uzņēmējdarbības apmācību uzsākšana, vēl trīs automašīnu iegāde, mums jau ir 7 savi furgoni.

2017

Pirmā uzņēmuma krīze ar 9000€ iztrūkumu, nodokļu parāds, vienvirziena biļetes iegāde prom no Latvijas, bet neaizlidoju, jo aizņēmos naudu un 6 mēnešu laikā nostājos uz kājām.

2018

Uzņēmuma izaugsme par 115%, finanšu prasmju apmācības, algu palielināšana, darbinieku apmācība, 49 ražošanas iekārtu pārvešana 4 dienu laikā.

2019

Uzņēmuma izaugsme par 93%. Pirmā lielā pasūtījuma izpilde viesnīcai PULLMAN Riga - visa korpusa mēbeļu piegāde un to uzstādīšana visos 154 numuros, ieskaitot luksus numurus.

2020

Uzņēmuma izaugsme par 65%. 3 kravas furgonu iegāde uz kredīta, mums jau ir 11 furgoni.

2021

Četru nedēļu laikā pabeigta liela 6 stāvu biroju ēkas pārcelšana.  Divu furgonu iegāde, mums ir 13 furgoni.

2022

Divu mikroautobusu iegāde, mums ir 15 transportlīdzekļi, otra dispečera algošana, kas veic vairāk nekā 1200 piegādes mēnesī, daudz lielu regulāru nesēju.

2023

704 darbstaciju biroja pārvietošana 19 dienās, viss tika demontēts, iepakots un transportēts. 9 sēdvietu mikroautobusa iegāde, mēģinot iekļūt Polijas tirgū.

2024

Sākām digitalizēt un automatizēt visu uzņēmumu.

Atstājiet savus kontaktus

un mēs aprēķināsim jūsu pārcelšanās izmaksas.

Kontaktinformācija
Check - Elements Webflow Library

Paldies

Paldies, ka vērsāties pie mums. Mēs drīz ar jums sazināsimies.
Ak! Iesniedzot veidlapu, kaut kas notika nepareizi.
Noklikšķinot uz "Pieņemt", jūs piekrītat, ka sīkfaili tiek saglabāti jūsu ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju, analizētu vietnes lietojumu un palīdzētu mūsu mārketinga centieniem. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, skatiet mūsu Privātuma politiku.
Avector logo
Avector komanda
Mēs parasti atbildam
dažu stundu laikā
close icon
Avector komanda
Sveiki!
Kā mēs varam jums šodien palīdzēt?
small whatsapp logo
Sākt Whatsapp čatu