VIP pārvākšanās serviss

Izvēlies AVECTOR VIP pārvākšanās servisu kas specializējas ekskluzīvu un vērtīgu mēbeļu pārvadāšanā Latvijā un Eiropā.

Mūsu uzņēmums lepojas ar sadarbību ar prestižiem itāļu mēbeļu ražotājiem un privātiem klientiem, kuru īpašumu vērtība sasniedz desmitiem miljoniem eiro. Mēs nodrošinām pilnīgu konfidencialitāti un privātumu, kas mūsu klientiem ļauj justies droši par savu privātumu.

Uzticama izvēle

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Pasaules Līmeņa Serviss

Mūsu 16 gadu pieredze ļauj mums nodrošināt izcilu VIP pārvākšanās servisu. Mēs zinām, kā svarīgi ir jūsu mantas un privātums, tādēļ mēs piedāvājam tikai augstākās kvalitātes pakalpojumus.

Godīgums - mūsu prioritāte

AVECTOR garantē augstas kvalitātes VIP pārvākšanās servisu, kas ietaupa jūsu laiku un resursus. Mēs nepārtraukti uzlabojam mūsu pakalpojumus, lai nodrošinātu vislabāko klientu pieredzi un apmierinātību.

100% materiāla garantija

Mēs garantējam drošību, visi VIP pārvākšanās pakalpojumi ir apdrošināti līdz 250 000 eiro. Jūsu mantas būs pilnīgā drošībā, pateicoties mūsu profesionālajai pieejai un apdrošināšanai.

Par pakalpojumu

VIP Pārvākšanās Serviss - Komforts, Drošība un Privātums Jūsu Pārvākšanās Procesā

VIP servisa ietvaros AVECTOR piedāvā pilnīgu pakalpojumu klāstu — sākot ar precīzu un uzmanīgu mantu iepakošanu, līdz to drošai nogādāšanai un izkraušanai jaunajā vietā. Mēs garantējam, ka visa pārvākšanās procesa laikā klienti var justies droši, bez raizēm par praktiskiem jautājumiem. Mūsu komanda ir apmācīta un aprīkota tā, lai nodrošinātu nevainojamu servisu pat visprasīgākajiem klientiem.

Ar mūsu 16 gadu pieredzi un pasaules līmeņa servisu mēs garantējam 100% materiālo atbildību līdz 250 tūkstošiem eiro, kas apliecina mūsu pilnīgu atbildību par klientu īpašumu drošību. Esam licencēts uzņēmums (licences nr 12335). AVECTOR ir vadošais VIP pārvākšanās serviss, kas specializējas ekskluzīvu un vērtīgu mēbeļu pārvadāšanā Latvijā un Eiropā.

Izvēloties AVECTOR, Jūs izvēlaties ne tikai pārvākšanās pakalpojumu, bet gan mieru un drošību, zinot, ka Jūsu vērtīgās mantas ir labākajās rokās. Mēs esam vairāk nekā pārvākšanās uzņēmums — mēs esam jūsu uzticamības partneris.

Sazinieties ar mums jau tagad , lai uzzinātu vairāk par mūsu VIP pārvākšanās servisu un kā mēs varam palīdzēt Jums veikt gludu un bezrūpīgu pārvākšanos garantējot augstākā līmeņa privātumu un drošību!

SAZINIETIES AR MUMS

Atstājiet informāciju

un mēs aprēķināsim jūsu pārcelšanās izmaksas.