Pārvākšanās pakalpojumi uzņēmumiem

Pārvākšanās pakalpojumi uzņēmumiem - uzticiet savu pārvākšanos profesionāļiem!

Mēs nodrošinām profesionālus pārvākšanās pakalpojumus uzņēmumiem, garantējot minimālus traucējumus Jūsu darba procesā. Ar pieredzi kopš 2008. gada un 100% materiālo atbildību, Jūsu biroja pārvākšanās būs droša un efektīva. Bezmaksas pārvākšanās novērtēšana.

Uzticama izvēle

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Pasaules Līmeņa Serviss

Mūsu 16 gadu pieredze un globālā pieredze 16 valstīs ļauj mums piedāvāt visaugstākā līmeņa pārvākšanās pakalpojumus uzņēmumiem. Mēs saprotam, ka jūsu bizness ir unikāls un pielāgosimies jūsu vajadzībām.

Godīgums - mūsu prioritāte

AVECTOR garantē augstas kvalitātes pakalpojumus, kas ietaupa jūsu laiku un resursus. Mūsu profesionāla komanda strādā godīgi un atbildīgi, vienmēr rūpējoties par jūsu īpašumu un nodrošinot, ka viss tiek veikts saskaņā ar jūsu prasībām.

100% materiāla garantija

Mēs garantējam jūsu īpašuma drošību ar visaptverošu apdrošināšanu līdz 250 000 eiro (polises numurs 842842387). Jūsu miers ir mūsu prioritāte, un mēs esam gatavi uzņemties atbildību par katru pārvākšanās posmu.

Par pakalpojumu

Profesionāli Pārvākšanās Pakalpojumi Uzņēmumiem

SIA ‘Avector’ piedāvā augstas kvalitātes pārvākšanās pakalpojumus uzņēmumiem Latvijā un Eiropā. Ar 16 gadu pieredzi un veiksmīgi izpildītiem projektiem 16 valstīs, mēs esam jūsu uzticamais partneris uzņēmuma pārvākšanās procesā.

Mūsu profesionālā komanda nodrošina visus pārvākšanās posmus – no rūpīgas pārcelšanās plānošanas, iepakošanas līdz drošai piegādei. Mēs izmantojam tikai augstas kvalitātes, videi draudzīgus iepakojuma materiālus, lai nodrošinātu Jūsu biroja aprīkojuma drošību un aizsargātu apkārtējo vidi.

Mēs saprotam, cik svarīgi ir minimizēt uzņēmuma darbības pārtraukumus pārvākšanās laikā. Tāpēc mēs pielāgojamies Jūsu grafikam un nodrošinām ātru un efektīvu pārvākšanos, lai Jūsu bizness varētu turpināt darboties bez liekiem finanšu zaudējumiem.

Ar mūsu 100% materiālo atbildību un apdrošināšanu līdz 250 000 eiro, Jūs varat būt pārliecināti par savu īpašumu drošību katrā pārvākšanās posmā. Mēs esam licencēts uzņēmums (Licences nr. 12335), kas nozīmē, ka Jūs varat pilnībā uzticēties mūsu profesionālismam un atbildībai.

Sazinieties ar mums jau tagad, lai uzzinātu vairāk par mūsu pārvākšanās pakalpojumiem uzņēmumiem un kā mēs varam palīdzēt Jums veikt vienmērīgu pārcelšanos uz jaunām telpām!

SAZINIETIES AR MUMS

Atstājiet informāciju

un mēs aprēķināsim jūsu pārcelšanās izmaksas.