Pārvākšanās pakalpojumi privātpersonām

Pārcelies ar AVECTOR - drošība un atbildība pirmajā vietā!

Licencēts uzņēmums ar 14 kravas furgoniem. (Licences nr. 12335)
100% materiālo atbildību, AVECTOR jūsu ideālais partneris pārcelšanās laikā. Pieejami 24/7. Pārvākšanās pakalpojumi privātpersonām: dzīvokļi, privātmājas, mēbeles, tehnika un vēl daudz kas cits.

Uzticama izvēle

Kāpēc jāizvēlas mūs?

Pasaules Līmeņa Serviss

Mūsu 16 gadu pieredze ļauj mums uzņemties jebkāda veida pārvākšanās pakalpojumus privātpersonām. Ar AVECTOR jūsu pārcelšanās būs viegla un bez stresa, pateicoties mūsu profesionālajai komandai.

Godīgums - mūsu prioritāte

AVECTOR garantē augstas kvalitātes pārvākšanās pakalpojumus privātpersonām, kas ietaupa klientu resursus un laiku. Mēs nepārtraukti veicinām darbinieku profesionālo izaugsmi, lai nodrošinātu vislabāko servisu.

100% materiāla garantija

Mēs garantējam drošību, visi pārvākšanās pakalpojumi privātpersonām ir apdrošināti līdz 250 000 eiro. Jūsu mantas būs pilnībā aizsargātas katrā pārvietošanas posmā, polises numurs 842842387.

Par pakalpojumu

Izcilie pārvākšanās pakalpojumi privātpersonām no AVECTOR

SIA ‘Avector’ nodrošina augstas kvalitātes pārvākšanās pakalpojumus privātpersonām visā Latvijā un Eiropā. Mūsu komanda piedāvā pilnu servisu, sākot no iepakošanas līdz mēbeļu izkārtošanai jaunajā vietā, lai jūsu pārcelšanās būtu pēc iespējas vienkāršāka un ērtāka.

Mēs pievēršam lielu uzmanību detaļām, lai nodrošinātu, ka jūsu mantas sasniedz galamērķi neskartas. AVECTOR specializējas jebkādu pārcelšanās uzdevumu risināšanā, tāpēc Jūs varat būt pārliecināti par mūsu spējām izpidlīt Jūsu pārvākšanos.

Ar mūsu apdrošināšanu Jūs varat justies droši, zinot, ka jūsu īpašums ir pilnībā aizsargāts. Pārcelieties bez liekām raizēm, uzticot visas rūpes mums!

Sazinieties ar mums jau tagad, lai uzzinātu vairāk par mūsu pārvākšanās pakalpojumiem privātpersonām un kā mēs varam palīdzēt Jums veikt vienmērīgu pārcelšanos uz jauno mājvietu!

SAZINIETIES AR MUMS

Atstājiet informāciju

un mēs aprēķināsim jūsu pārcelšanās izmaksas.