6 stāvu biroju ēkas transportēšana 4 nedēļu laikā

Uzņēmumā AVECTOR, kura misija ir noteikt standartus kravu pārvadājumu nozarē, mēs lepojamies ar to, ka realizējam projektus, kas apliecina mūsu spēku, kvalitāti un uzticamību.

Viens no šādiem projektiem bija konkurss, kurā mēs uzvarējām, lai pārceltu lielu sešstāvu biroju ēku Rīgā - šis uzdevums tika paveikts 4 nedēļu laikā.

Mūsu profesionāļu komanda veica visus darbus, sākot no mēbeļu demontāžas un iepakošanas līdz pat tehnikas un dekoratīvo elementu transportēšanai.

Mēs iesaiņojām un rūpīgi novietojām visus biroja rakstāmgaldus, krēslus un naktsskapīšus uz paletēm, nodrošinot to drošību un ērtu uzglabāšanu.

Katrs stāvs tika rūpīgi marķēts un reģistrēts mūsu īpaši izveidotās tabulās.

Papildus tam mēs uzņēmāmies atbildību par visu serveru un biroja iekārtu pārvietošanu uz jaunajām telpām, kas prasīja īpašu rūpību un uzmanību pie detaļām.

Šis projekts ne tikai apliecināja mūsu spēju tikt galā ar liela mēroga izaicinājumiem, bet arī apstiprināja mūsu līdera reputāciju kravas pārvadājumu nozarē, sniedzot pakalpojumus, kas iziet ārpus pieņemto standartu robežām.

Atstājiet savus kontaktus

un mēs aprēķināsim jūsu pārcelšanās izmaksas.

Kontaktinformācija
Check - Elements Webflow Library

Paldies

Paldies, ka vērsāties pie mums. Mēs drīz ar jums sazināsimies.
Ak! Iesniedzot veidlapu, kaut kas notika nepareizi.
Noklikšķinot uz "Pieņemt", jūs piekrītat, ka sīkfaili tiek saglabāti jūsu ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju, analizētu vietnes lietojumu un palīdzētu mūsu mārketinga centieniem. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, skatiet mūsu Privātuma politiku.
Avector logo
Avector komanda
Mēs parasti atbildam
dažu stundu laikā
close icon
Avector komanda
Sveiki!
Kā mēs varam jums šodien palīdzēt?
small whatsapp logo
Sākt Whatsapp čatu
whatsapp logo