Ražotnes pārvietošana 4 dienu laikā

2018. gadā, decembra sākumā mūsu uzņēmums saskārās ar vienu no saviem aizraujošākajiem projektiem - ražošanas iekārtu pārvietošanu no Saldus uz Brocēniem norvēģu uzņēmumam KARLSBERG, kuram ir ražotnes Latvijā. Mums bija tikai 4 dienas, no 16. līdz 19. decembrim, lai veiktu šo vērienīgo pārcelšanos.

Mūsu uzdevums nebija viegls - transportēt 49 darbgaldus, tostarp preses, giljotīnas, printerus un daudz ko citu. Mēs mobilizējām visu savu loģistikas spēku, izmantojot autoiekrāvēju un celtņus, kā arī organizējot divu furgonu iekraušanu vienlaicīgi. Īpašu uzmanību pievērsām kravas iesaiņošanai un nostiprināšanai, jo īpaši tintes printeriem, kuriem -12°C apstākļos bija nepieciešama īpaša rūpība.

Uzdevuma sarežģītība mūs tikai iedrošināja. Mēs veiksmīgi un ātri veicām visas kravas transportēšanu, nodrošinot to, ka nevienu mašīnu nesabojāja sals un ka visas iekārtas tika transportētas uzmanīgi un laicīgi.

Arī šis gadījums apliecina mūsu spēju efektīvi risināt sarežģītas problēmas un mūsu gatavību jebkuram izaicinājumam, padarot mūs par ideālu partneri Jūsu uzņēmumam.

Atstājiet savus kontaktus

un mēs aprēķināsim jūsu pārcelšanās izmaksas.

Kontaktinformācija
Check - Elements Webflow Library

Paldies

Paldies, ka vērsāties pie mums. Mēs drīz ar jums sazināsimies.
Ak! Iesniedzot veidlapu, kaut kas notika nepareizi.
Noklikšķinot uz "Pieņemt", jūs piekrītat, ka sīkfaili tiek saglabāti jūsu ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju, analizētu vietnes lietojumu un palīdzētu mūsu mārketinga centieniem. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, skatiet mūsu Privātuma politiku.
Avector logo
Avector komanda
Mēs parasti atbildam
dažu stundu laikā
close icon
Avector komanda
Sveiki!
Kā mēs varam jums šodien palīdzēt?
small whatsapp logo
Sākt Whatsapp čatu
whatsapp logo