Ātrums un prasme

Nesen mēs saskārāmies ar aizraujošu izaicinājumu: mūsu partneri no Latvijas mums lūdza divu dienu laikā nokomplektēt montieru komandu steidzamam projektam Oslo, Norvēģijā - uzstādīt mēbeles restorānam.

Mūsu komanda bija gatava izaicinājumam. Mēs ne tikai īsos termiņos atradam kvalificētus speciālistus, bet arī nekavējoties noorganizējām viņu lidojumu uz Norvēģiju. Pēc ierašanās komanda uzreiz ķērās pie darba: kravas automašīnu ar mēbelēm izkraušana, to pārvietošana uz attiecīgu stāvu un, protams, montāža. Tas ietvēra galdus, skapjus, dekoratīvos paneļus un polsterētus krēslus. Tikai piecu dienu laikā mēs pilnībā aprīkojām restorānu, apliecinot savu efektivitāti un prasmi. Šī gadījuma pētījums pierādīja mūsu spēju ātri un efektīvi veikt sarežģītus uzdevumus pat īsos termiņos un tālu no mājām.

Atstājiet savus kontaktus

un mēs aprēķināsim jūsu pārcelšanās izmaksas.

Kontaktinformācija
Check - Elements Webflow Library

Paldies

Paldies, ka vērsāties pie mums. Mēs drīz ar jums sazināsimies.
Ak! Iesniedzot veidlapu, kaut kas notika nepareizi.
Noklikšķinot uz "Pieņemt", jūs piekrītat, ka sīkfaili tiek saglabāti jūsu ierīcē, lai uzlabotu vietnes navigāciju, analizētu vietnes lietojumu un palīdzētu mūsu mārketinga centieniem. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, skatiet mūsu Privātuma politiku.
Avector logo
Avector komanda
Mēs parasti atbildam
dažu stundu laikā
close icon
Avector komanda
Sveiki!
Kā mēs varam jums šodien palīdzēt?
small whatsapp logo
Sākt Whatsapp čatu